Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Przygotujemy treści na Twoją stronę internetową

867
Cena: 234,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Województwo: dolnośląskie
Firma: Multicontent - agencja interaktywna
Powiat: wrocławski
Miasto: Wrocław
E-mail: multicontent@o2.pl
Telefon: 717591140
Strona www: https://multicontent.pl/
   
dodano: 2021.01.29
ważne do: 2021.04.29
wyświetleń: 57

Szczegóły oferty:

Jesteśmy doświadczonymi specjalistami, którzy chętnie pomogą każdej firmie! Stworzymy wartościowe treści na strony internetowe, jak i zewnętrznych stron www. Nasze treści optymalizujemy dla wyszukiwarki Google, dzięki temu są bardziej widoczne w wynikach wyszukiwania Google.

Od 8 lat obsługujemy branże e-commerce, przygotowując wartościowe treści. Począwszy od komunikacji marki, przez teksty na bloga dla e-sklepów. Pracujemy dla sklepów internetowych z różnych branży, m.in. modowej, oświetleniowej czy elektrycznej.

Tworzymy teksty w języku polskim i wielu innych językach, np. w angielskim, czeskim, słowackim, francuskim, włoskim, ukraińskim, chorwackim i serbskim - cały czas poszerzamy ofertę o nowe języki. Pracują dla nas copywriterzy, którzy stosują wyrażenia używane przez Państwa Klientów na danym rynku docelowym. Treści przygotowują wykorzystując materiały dostarczone przez Klienta lub na podstawie researchu.

Jak możemy Państwu pomóc?
- strategia content marketingowa dla e-sklepów - przemyślane działania pozwolą zaprezentować Państwa ofertę tak, aby była widoczna i atrakcyjna dla Klienta.
- opisy produktów dla sklepu online - są dopełnieniem zdjęć na karcie produktów i często dzięki nim Klient decyduje się na zakup. Opisy często zastępują kontakt z pożądanym towarem w sklepie.
- content w językach obcych dla e-sklepu - pracują dla nas copywriterzy i native speakerzy z różnych krajów, tworząc treści m.in. w języku angielskim, niemieckim, czeskim, słowackim, węgierskim, rumuńskim, francuskim, włoskim, hiszpańskim, rosyjskim, ukraińskim, chorwackim, słoweńskim i serbskim - cały czas poszerzamy ofertę o nowe języki.
- treści eksperckie dla branży e-commerce - przygotujemy treści, które w ciekawy i merytoryczny sposób zaprezentują ofertę dostępną na Państwa platformie sprzedażowej.

Pytania? - zapraszamy do kontaktu!

Zobacz naszą agencję marketingową i skontakuj się z Nami
tel. 71 759 11 40 / biuro@letpr.pl

https://multicontent.pl/kontakt/
Reklama