Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Usługi przygotowania treści w różnych językach

1236
Cena: 323,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Województwo: dolnośląskie
Firma: E-Multicontent - content marketing
Powiat: wrocławski
Miasto: Wrocław
E-mail: banasiak.roman.65@o2.pl
Telefon: 717591140
Strona www: https://e-multicontent.pl/kontakt/
   
dodano: 2022.07.06
ważne do: 2022.10.04
wyświetleń: 54

Szczegóły oferty:

Jesteśmy doświadczonymi specjalistami, którzy chętnie pomogą każdej firmie! Przygotujemy wysokiej jakości do sklepów internetowych, jak i zewnętrznych serwisów. Nasze treści optymalizujemy dla wyszukiwarki Google, dzięki czemu są lepiej widoczne w wynikach wyszukiwania Google.

Od 9 lat obsługujemy branże e-commerce, tworząc inspirujące treści. Zaczynajc od komunikacji marki, przez teksty na bloga dla sklepów internetowych. Pracujemy dla sklepów internetowych z różnych branży, m.in. modowej, oświetleniowej czy elektrycznej.

Tworzymy teksty w języku polskim i wielu innych językach, np. w angielskim, czeskim, słowackim, rumuńskim, hiszpańskim, ukraińskim, chorwackim i serbskim - cały czas poszerzamy ofertę o nowe języki. Pracują dla nas native speakerzy, którzy stosują słowa używane przez Państwa Klientów na danym rynku docelowym. Treści przygotowują na podstawie materiałów dostarczonych przez Klienta lub na podstawie researchu.

Jak możemy Państwu pomóc?
- content marketing dla e-commerce - angażujące treści w postaci opisów produktów lub kategorii zachęcą Klienta do zakupów oraz sprawią, że zostanie on z Państwa marką na dłużej.
- opisy produktów dla sklepu online - są dopełnieniem zdjęć na karcie produktów i często dzięki nim Klient decyduje się na zakup. Opisy często zastępują kontakt z pożądanym towarem w sklepie.
- blogi dla sklepu online - zaplanujemy odpowiednie treści, przygotujemy harmonogram publikacji oraz napiszemy je tak, aby budować odpowiedni wizerunek e-sklepu i realizować zakładane cele.
- SEO dla sklepu internetowego - odpowiednio dobrane słowa i frazy kluczowe umiejętnie wkomponowane w treści na www skutecznie wpłyną na lepsze pozycjonowanie strony sklepu w wynikach wyszukiwania Google.

Pytania? - zapraszamy do kontaktu!

Sprawdź naszą agencję PR i napisz do nas

https://e-multicontent.pl/
Reklama